26. SEPTEMBRĪ GRIŠKĀNU PAGASTA SPRŪŽEVĀ NORISINĀJĀS JAUNIEŠU INICIATĪVU PROJEKTA IETVAROS VOLEJBOLA

Lieliskā, saulainā rudens sestdienā, 26. septembrī Rēzeknes novada jauniešu iniciatīvu projekta ietvaros norisinājās Griškānu pagasta kausa izcīņa volejbolā, uz kuru sapulcējās vairākas komandas no Rēzeknes novada. Aizvadot 2 spēļu kārtas, sīvā cīņā uzvaru sacensībās izcīnīja jaunieši no Čornajas pagasta, savukārt 2. vietu ieņēma komanda ar nosaukumu “Draudzeiba” no Nautrēniem. Godalgoto trešo vietu ieņēma Čornajas pagasta 2. komanda (Čornaja 2). Par turnīra vērtīgākajiem spēlētājiem tika atzīti Diāna no Čornaja 1 komandas un Kristiāns no komandas “Draudzeiba” (Nautrēnu pagasts). Katra komanda saņēma diplomus, kausus, medaļas un balvas, kas iepriecināja katru sacensību dalībnieku.

Prieks, ka jauniešu vidū volejbols joprojām ir saistošs sporta veids, lai lieliski pavadītu laiku kopā ar draugiem, baudot kopā saulainu dienu un uzturot pozitīvu, sportisku gaisotni. Viennozīmīgi, sports vieno, liekot pamatus mērķtiecīgai, aktīvai sabiedrībai.

Liels paldies Rēzeknes novadam par piešķirto finansējumu jauniešu iniciatīvu projektam Griškānu pagastā, kā arī Griškānu pagasta pārvaldei par līdzdarbošanos un iespēju organizēt šāda veida sacensības.

Uz tikšanos nākamajā kausa izcīņā.

Igors Isupovs

Griškānu pagasta jaunatnes lietu speciālists

Griškānu pagasta pārvaldes adrese:

Sekojiet līdzi notikumiem arī šeit:

  • Facebook Social Icon
  • Facebook Reflection

Centrālā iela 27, ciems Sprūževa, Griškānu pagasts, Rēzeknes novads, LV-4641

Tel: + 371 64640431

E-pasts: info@griskani.lv

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now