SĀKUSIES PIETEIKŠANĀS KONKURSAM POP IELA 14


Sākusies pieteikšanās konkursam “Pop iela-14”

ARPC Jauniešu atvērtais centrs “JACis” aicina Rēzeknes un Latgales jauniešu komandas pieteikties ikgadējam pasākumam “Pop iela”, kas notiks 21. novembrī plkst. 17.00, Latgales vēstniecības GORS mazajā zālē. Šogad konkursa tēma ir “Village VS City Royal battle”.

Par “Village VS City Royal battle” jeb Lauku un pilsētas cīņa tiek dēvēti jaunieši vecumā līdz 19 gadiem, kuri ir uzauguši digitālajā vidē un ir nepārtrauktā ‘pieslēgumā’. Mūzika ir viena no būtiskākajām viņu dzīves sastāvdaļām, tāpēc ar tās palīdzību ir iespējams pievērst šīs paaudzes uzmanību un izzināt to.

Jauniešu iemīļotais pasākums “Pop iela” tiks rīkots jau 14. gadu pēc kārtas. Šajā pasākumā jauniešu grupas veido savus priekšnesumus un demonstrē tos noslēguma pasākumā. Cik daudz mēs zinām par jauniešiem, kādi mēs esam, kādas ir šīs paaudzes īpatnības, vērtības, to visu mēs uzzināsim jau pavisam drīz.

Katru gadu konkursā piedalās jaunieši gan no Rēzeknes skolām, gan arī pārstāvji no Latgales novada skolām un organizācijām. Krāsaini, interesanti un radoši priekšnesumi tiek prezentēti ik gadu.

Aicinām skolas, organizācijas un jauktas komandas piedalīties “Popiela-14”, iegūt jaunas pozitīvas emocijas un cīnīties par uzvaru 2019. gadā! Pieteikšanās līdz 4. oktobrim.

Konkursa nolikums un pieteikuma anketa ir pieejama www. zeimuls.lv vai ARPC JACis

Informāciju sagatavoja Karina Smirnova, Interešu izglītības skolotāja jauniešu jomā Rēzeknes pilsētas pašvaldības iestādē „Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrs”


Griškānu pagasta pārvaldes adrese:

Sekojiet līdzi notikumiem arī šeit:

  • Facebook Social Icon
  • Facebook Reflection

Centrālā iela 27, ciems Sprūževa, Griškānu pagasts, Rēzeknes novads, LV-4641

Tel: + 371 64640431

E-pasts: info@griskani.lv

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now