GRIŠKĀNU PAGASTA JAUNATNES LIETU SPECIĀLISTS TIEK ATZĪTS PAR RĒZEKNES NOVADA GADA JAUNATNES DARBINIE


Ar pārliecinošiem J. Klīdzēja vārdiem: “Ja tu esi pārāk kluss, tevi nedzird. Vairs nav tiesa, ka klusie uzvarēs. Vajadzīgas dziesmas ar dūrēm, sapņi ar uguni un idejas ar dinamītu.” 22. februārī Rēzeknes novada Bērzgales pagasta kultūras namā norisinājās trešā Rēzeknes novada Jaunatnes Gada balvu pasniegšanas ceremonija.

Atraktīvais un svinīgais pasākums tika rīkots, lai godinātu, izceltu un pateiktos aktīvākajiem un talantīgākajiem Rēzeknes novada jauniešiem, jaunatnes lietu speciālistiem un jaunatnes darbiniekiem, kuri ar savu veikumu ir mainījuši savu un citu jauniešu ikdienu.

Šogad Rēzeknes novada Jaunatnes Gada balvas svinīgajā ceremonijā tika pasniegti apbalvojumi deviņās nominācijās, kam kopumā bija pieteikti 41 nominants. Katras nominācijas uzvarētājs saņēma īpašu balvu – no koka veidotas stilizētas kāpnes, kas simbolizē došanos augšup par karjeras kāpnēm. Stilizēto kāpņu kā gada balvas idejas autori bija paši Rēzeknes novada jaunieši. Balvas īstenošanu dzīvē uzņēmās novada jaunais uzņēmējs Valters Tārauds.

Rēzeknes novada Jaunatnes Gada balvas apbalvošanas ceremoniju šogad papildināja Rēzeknes novada skolēnu mācību uzņēmumu tirdziņš, savukārt, ar enerģiskām dejām uzmundrināja deju studijas STOPTIME deju grupas „Tasty Crew” dalībnieki. Nomināciju pasniegšanas starplaikos priecēja Maltas mūzikas skolas 6.klavierspēles klases audzēknis Kaspars Bačkurs, skanīgi dziedāja Rogovkas MJIC jauniete Saiva Maģiča, Ozolmuižas pagasta jauniete Elīza Poiša un ar mūsdienu dejām publiku uzlādēja Feimaņu pagasta deju grupa “Ilgrozītes”.

Jaunatnes gada balvas organizatori pateicas apbalvošanas ceremonijas brīvprātīgajiem jauniešiem, kolēģiem, pagastu pārvaldēm, jauniešu centriem, jaunatnes lietu speciālistiem un visiem tiem, ar kuru enerģijas devumu, tika īstenota konkursa un apbalvošanas ceremonijas norise!

Piešķiļam jauniešu idejām vēl lielāku enerģiju un tiekamies “Rēzeknes novada Jaunatnes Gada balvā 2019”!

“Rēzeknes novada Jaunatnes Gada balvas 2018” nomināciju uzvarētāji:

„Gada skolēns” – Karīna Butlere

Maltas vidusskolas 11.klases skolniece, talantīga, aktīva un radoša jauniete, kura ne tikai aktīvi piedalās skolēnu pašpārvaldē, bet arī daudz laika velta brīvprātīgajam darbam. Līdzjūtība un iecietība ir Karīnas rakstura iezīmes, kas tiek apliecinātas ne tikai piedaloties dažādās labdarības akcijās, bet arī darbojoties Maltas bērnu un jauniešu centra pasākumu organizēšanā. Karīna mīl savu dzimto pusi Pušu un ir sava pagasta patriote.

Nominācijā „Gada skolēns” tika izvirzīti arī Eduards Zariņš (Dricānu vidusskola), Aleksandrs Mironovs (Maltas vidusskola), Ērika Peļņa (Kaunatas vidusskola), Elīna Kučāne (Vērēmu pamatskola), Maija Livdāne (Feimaņu pamatskola).

„Gada jaunais sportists” – Aurēlija Zariņa

Aktīva Dricānu vidusskolas 9.klases skolniece, kas visu savu brīvo laiku velta sportam. Jauniete spēlē Rēzeknes bērnu un jauniešu sporta skolas 1.līgas sieviešu florbolā komandā un FK Ķekavas virslīgas sieviešu komandā. Aurēlija Latvijas florbola Savienības vārdā 2018.gada nogalē tika atzīta kā labākā spēlētāja 1.līgā sievietēm 2018./2018.gada sezonā.

Nominācijā tika izvirzīti arī: Laura Lucatnika (Bērzgales pagasts), Vadims Mironovs (Maltas pagasts), Viktorija Žukova (Bērzgales pagasts), Lāsma Bauska (Feimaņu pagasts), Anna Tripane (Bērzgales pagasts), Sergejs Gorins (Feimaņu pagasts).

„Gada jaunais mākslinieks” – Kaspars Bačkurs

Kaunatas vidusskolas skolēns, kas Maltas mūzikas skolā apgūst klavierspēli. Kaspars ir ļoti muzikāls, talantīgs un centīgs, paralēli mācībām viņš aktīvi koncertē skolas, ārpusskolas un novada pasākumos, kā arī piedalās dažādos mūzikas konkursos, tādējādi popularizējot Rēzeknes novada vārdu Latvijā.

Nominācijā tika izvirzītas arī Lana Povareščenkova (Maltas pagasts), Līga Sondore (Nautrēnu pagasts), Dita Dembovska (Dricānu pagasts).

„Gada brīvprātīgais” – Līga Runčis

Maltas pagasta jauniete, Maltas vidusskolas 11.klases skolniece un Maltas bērnu un jauniešu centra aktīva apmeklētāja. Jau vairāk kā trīs gadus Līga aktīvi iesaistās brīvprātīgajā darbā un savu brīvo laiku iegulda bērnu, jauniešu un sabiedrības dzīves kvalitātes uzlabošanā gan Maltas pagastā, gan Rēzeknes novadā.

Nominācijā tika izvirzīti arī: Viktors Drozdovs (Ilzeskalna pagasts), Klinta Runča (Ozolmuižas pagasts), Laura Gribuste (Stoļerovas pagasts), Diāna Līpure (Ozolmuižas pagasts).

„Gada jaunatnes darbinieks” – Igors Isupovs

Mērķtiecīgs Griškānu jaunatnes lietu speciālists, kurš 2018.gadā ir veiksmīgi novadījis vairākus pasākumus sava un citu pagastu jauniešiem. Kā vienu no izaicinājumiem jāmin Jaunatnes forums 2018, kas tika rīkots Griškānu pagastā. Kā brīvprātīgais piedalījās Rēzeknes novada dienās, kur atbildēja par brīvprātīgo koordinēšanu. Jaunietis veiksmīgi pārstāv Rēzeknes novadu dažādos starptautiskos projektos. Igors vienmēr cenšas uzlabot sava darba kvalitāti un nodot jauniegūtās zināšanas jauniešiem.

Nominācijā tika izvirzīti arī: Ilze Čudare (Bērzgales pagasta jaunatnes lietu speciāliste), Dina Sjomkāne (Nautrēnu pagasta jaunatnes lietu speciāliste), Diāna Drozdova (Ilzeskalna pagasta jaunatnes lietu speciāliste).

„Gada skolēnu mācību uzņēmums” – Kaunatas vidusskolas skolēnu mācību uzņēmums “Māras tēja”

Līna Šlapakova un Ilze Verpakovska aktīvi iesaistās ne tikai Junior Achivment Latvia pasākumos, bet arī Rēzeknes novada reģionālajā tirgū “Lobs lobam” piedāvājot klientiem pēc personalizēta pasūtījuma iegādāties ekoloģiskas augu tējas, kas ir iepakotas roku darinātā iepakojumā. “Māras tēja” piedaloties konkursā “Start Strong 3+3” ir vienīgais pārstāvis no Latgales reģiona 28 dalībnieku vidū.

Nominācijā tika izvirzīts arī Nautrēnu vidusskolas skolēnu mācību uzņēmums “Mystery of serendipity”.

„Jaunatnei draudzīgākā pagasta pārvalde” – Nautrēnu pagasta pārvalde

Pārvalde ir ieinteresēta, lai pagasta sabiedriskā un kultūras dzīve attīstītos, tāpēc tiek atbalstīti jaunatnes iniciatīvu centra un skolas pasākumi. Pagasta pārvalde jauniešu idejas atbalsta ne tikai finansiāli, bet arī rūpējās, lai tiktu sagādāti nepieciešamie materiāli aktivitāšu nodrošināšanai. Svarīgi atzīmēt, ka jauniešiem ir iespēja piedalīties citu pagastu pasākumos, jo tiek nodrošināts transports un pagasta šoferītis, neskatoties uz savu saspringto grafiku, nogādā jauniešus nepieciešamajā vietā.

Nominācijā tika izvirzīta arī: Ilzeskalna pagasta pārvalde, Feimaņu pagasta pārvalde, Bērzgales pagasta pārvalde, Sakstagala pagasta pārvalde.

„Gada jauniešu organizācija” – Nautrēnu mazpulks

Nautrēnu mazpulki ir aktīva organizācija, kas iesaista bērnus un jauniešus savās rīkotajās aktivitātēs. Latgales reģionā mazpulku forumā aizstāvēti 9 projekti. Nacionālā līmenī biedrība sevi pierādījusi Vislatvijas akcijā “Izgaismo Latviju”, kā arī “Latviešu karavīrs laikmeta griežos” rīkotajā konkursā. Nautrēnu mazpulki piedalās brīvprātīgajā darbā, nometnēs un forumos, lai gūtu jaunu pieredzi un iespaidus.

Nominācijā tika izvirzīta arī Feimaņu pagasta biedrība “Austrumlatvijas radošo iniciatīvu centrs”.

„Gada aktīvākais pagasts 2018” – Nautrēnu pagasts

2018. gadā Nautrēnu pagastā tika noorganizēti 63 pašmāju pasākumi un pagasta jaunieši piedalījās 78 citu pagastu, novadu un arī starptautiskajos pasākumos un konkursos jauniešiem popularizējot video jaunradi.

2. vieta: Feimaņu pagasts

3. vieta: Bērzgales pagasts

Nominācijā tika izvirzīti arī: Sakstagala pagasts, Dricānu pagasts, Ilzeskalna pagasts.

Jānis Šaudiņš, Rēzeknes novada pašvaldības Jaunatnes lietu speciālists


Griškānu pagasta pārvaldes adrese:

Sekojiet līdzi notikumiem arī šeit:

  • Facebook Social Icon
  • Facebook Reflection

Centrālā iela 27, ciems Sprūževa, Griškānu pagasts, Rēzeknes novads, LV-4641

Tel: + 371 64640431

E-pasts: info@griskani.lv

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now