13.JANVĀRĪ GRIŠKĀNU PAGASTA SPRŪŽEVAS CIEMĀ NORISINĀJĀS HOKEJA DĪĶA HOKEJA TURNĪRS 3 PRET 3


Kādā no janvāra sniegainajām svētdienām (13.janvārī), Griškānu pagasta Sprūževā notika vēl nebijis pasākums “Dīķa hokeja turnīrs 3 pret 3”, kurā piedalījās 4 komandas jauniešu grupā (vecumā no 14 līdz 17 gadiem), kā arī 6 komandas pieaugušo konkurencē (vecāki par 18 gadiem). Uz šo pasākumu bija ieradušās komandas no Rēzeknes novada Feimaņiem, Kaunatas, Ozolaines, Vecstrūžāniem, kā arī no Rēzeknes pilsētas, Viļāniem un Rīgas.

Neskatoties uz diezgan nelabvēlīgajiem laika apstākļiem (sniga sniegs) un ledus kvalitāti, savstarpējā cīņa par godalgām bija ļoti sīva abās vecuma grupās. Kā pirmie kāpa uz ledus jauniešu komandas un savā starpā sacentās komandas no Griškānu pagasta Sprūževas ciema (komanda “Sprūževa team”) un Kaunatas pagasta (komanda “Kaunatys jaunīši”) un ar rezultātu 1:0 uzvaru svinēja jaunieši no Kaunatas pagasta. Kā nākamie spēlē iesaistījās komandas “OzO” no Ozolaines pagasta un Feimaņu pagasta jauniešu komanda un pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 3:0 svinēja komanda no Feimaņiem. Beidzoties 3 spēļu apļiem kopvērtējumā uzvarēja komanda no Feimaņiem, otro vietu ieguva Kaunatas jaunieši un 3. vietu ieņēma komanda “OzO” no Ozolaines pagasta. Beidzoties jauniešu turnīram pienāca kārta kāpt uz ledus īstiem vīriem. Pēc ledus sakopšanas kā pirmie pieaugušo turnīru iesāka komandas HK “Ritiņi” un “Feimaņi” un šajā duelī uzvaru ar rezultātu 3:1 izcīnīja HK “Ritiņu” komanda. Pēc šīs spēles uz ledus parādījās komandas “Krendzeļi” no Vecstrūžāniem un “Unizone” no Rēzeknes. Visnotaļ spraigā cīņā abas komandas nospēlēja neizšķirti 2:2 un katra no komandām ieguva 1 punktu. Savukārt, kā trešais komandu pāris parādījās komandas no Rīgas (HK “SKM”) un Viļāniem. Ar rezultātu 2:0 uzvaru svinēja komanda HK “SKM” no Rīgas. Nospēlējot pirmo spēļu apli no turnīra izstājās komanda Viļāni, taču tas nepasliktināja komandu konkurenci un pēc 4 spēļu apļiem bija iespējams noteikt komandas, kuras iegūs godalgotās vietas. Jāatzīst, ka rezultāti bija ļoti blīvi un vietu sadalījums izšķīrās pēc savstarpējo spēļu iznākumiem. Arī pieaugušo konkurencē pirmo vietu ieguva komanda no Feimaņiem, savukārt 2. vietu izcīnīja komanda no Rēzeknes ar nosaukumu “Unizone”, taču 3. vieta pienācās komandai no Rīgas ar nosaukumu HK “SKM”. Dalīto 4. vietu ieguva komandas “Krendzeļi” un HK “Ritiņi”.

Patiesi liels prieks par to, ka jau pirmajā Griškānu pagasta dīķa hokeja turnīrā pieteicās tik daudz komandu un tas ļauj cerēt, ka šāda veida turnīrs kļūs par tradīciju un piesaistīs arvien vairāk hokeja entuziastu.

Igors Isupovs /Griškānu pagasta dīķa hokeja turnīra 3 pret 3 organizators/


Griškānu pagasta pārvaldes adrese:

Sekojiet līdzi notikumiem arī šeit:

  • Facebook Social Icon
  • Facebook Reflection

Centrālā iela 27, ciems Sprūževa, Griškānu pagasts, Rēzeknes novads, LV-4641

Tel: + 371 64640431

E-pasts: info@griskani.lv

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now