GRIŠKĀNU PAGASTA JAUNIEŠI KOPĀ AR NVO “JAUNATNES ČEMODĀNS” UN EIROPAS EVS BRĪVPRĀTĪGAJIEM DARBINIEKI


6.oktobra saulainajā sestdienā Griškānu pagasta jaunatnes centrs “JOLO” sadarbībā ar nevalstisko organizāciju “Jaunatnes čemodāns” un starptautiskajiem EVS (European voluntary service) brīvprātīgajiem no Krievijas, Armēnijas, Francijas un Slovākijas piedalījās laivu braucienā pa Rēzeknes upi.

Starts tika dots no Rēzeknes upes krasta, kurš atrodas blakus bijušās Zarečnajas pamatskolas Griškānu pagastā. Ieplānotais finišs bija paredzēts piekrastē blakus Rēzeknes Slimnīcai. Sadaloties pa divi cilvēki katrā no kanoe laivām, jaunatne devās ceļā. Kopējais trases garums bija aptuveni 18 kilometri. Jāatzīst, ka tas bija īsts izaicinājums jauniešiem. Rēzeknes upe rudenī ir diezgan sekla, tāpēc, lai tiktu pāri atsevišķiem posmiem dalībniekiem nācās saliedēti darboties komandā, brīžiem kāpjot laukā no laivām, pieskatot viens otru un ievērojot drošību, taču tas bija tā vērts, jo organizētais pasākums iezīmējās ar lielisku atmosfēru un jauniem iespaidiem, pieredz visiem laivu brauciena dalībniekiem.

Pasākuma nobeigumā Griškānu pagasta jaunieši no jaunatnes centra “JOLO” kopā ar “Jaunatnes čemodāns” jauniešiem paviesojās nevalstiskās organizācijas telpās, lai iemalkotu siltu tēju un dalītos iespaidos par aktīvi pavadīto dienu. Viena no atziņām, kuru jaunieši guva pēc šī laivu brauciena bija tā, ka katrs, kurš gatavs darboties komandā ir spējīgs sasniegt nospraustos mērķus.


Griškānu pagasta pārvaldes adrese:

Sekojiet līdzi notikumiem arī šeit:

  • Facebook Social Icon
  • Facebook Reflection

Centrālā iela 27, ciems Sprūževa, Griškānu pagasts, Rēzeknes novads, LV-4641

Tel: + 371 64640431

E-pasts: info@griskani.lv

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now