GRIŠKĀNU PAGASTA JAUNIEŠI ORGANIZĒ PASĀKUMU ''HIT-PARADISE''


Oktobra mēnesis plānojas ražīgs ar pasākumiem Griškānu pagastā!

20. oktobrī plkst. 17.00 Griškānu pagasta Kultūras namā Jaunatnes centrs JOLO organizē jautru un nostaļģiskām emocijām bagātu vakara pasākumu ar nosaukumu "HIT PARADISE". Pasākums ar muzikālo pavadījumu sākot no 90` un līdz pat 2018 ` gadam. Uz pasākumu tiek aicināti visi Rēzeknes Novada jaunatnes centri un to dalībnieki, kuri klausījās vecāku un vecāko brāļu un māsu aktuālo mūziku un dziedāja piedziedājumus, tādus kā "Ayyayaya coco jambo ayyayai" un "Ski-bi dibby dib yo da dub dub Yo da dub dub Ski-bi dibby dib yo da dub dub Yo da dub dub - I'm the Scatman"

Lūgums informēt pasākuma organizētājus par ierašanos vai neierašanos līdz 18.oktobrim. Ja plānojat ierasties, lūgums atsūtīt jauniešu centra sarakstus, lai varam iekļaut pasākuma dalībnieku sarakstā :)

Jauniešu vecums: 14+

Lūdzam arī ņemt vērā, ka telpā atradīsies filmēšanas brigāde un fotogrāfs, kas filmēs vai fotografēs pasākumu informācijas mērķiem. Pasākuma dalībniekiem, kuri nevēlas, lai viņus filmē vai fotografē un iegūto vizuālo materiālu izmanto šādi, būs iespēja apsēsties īpaši rezervētās vietās. Lūdzu, ņemiet vērā, ka jums pašiem būs jāieņem šī pasākuma telpā skaidri norādītās vietas.

P.S. Pasākuma nobeigums plānojas uz plkst 23.00 (Ir iespējamas izmaiņas)


Griškānu pagasta pārvaldes adrese:

Sekojiet līdzi notikumiem arī šeit:

  • Facebook Social Icon
  • Facebook Reflection

Centrālā iela 27, ciems Sprūževa, Griškānu pagasts, Rēzeknes novads, LV-4641

Tel: + 371 64640431

E-pasts: info@griskani.lv

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now