AICINA JAUNIEŠUS PIETEIKTIES NEFORMĀLAJĀM APMĀCĪBĀM “Kļūsti par uzņēmēju 2”


Vēl līdz 20. augustam ir iespēja pieteikties bezmaksas apmācībām „Kļūsti par uzņēmēju 2”, kas no 22. līdz 24. augustam notiks Nautrēnu pagasta Rogovkas ciemā. Neformālās apmācības paredzētas jauniešiem vecumposmā no 16 – 19 gadiem. Apmācību mērķis ir veicināt jauniešu interesi par uzņēmējdarbību un par savu uzņēmumu veidošanu. Apmācības tiks organizētas, balstoties uz dažādām neformālajām aktivitātēm.

Jauniešiem tiks organizētas dažādas aktivitātes, kas saistītas ar t.s. “uzņēmēja gēna” veicināšanu, tikšanās ar uzņēmējiem kā arī tiks labi pavadīts laiks un veidotas savstarpējas draudzības saites. Jauniešiem būs iespēja izveidot savu uzņēmumu un iemēģināt roku produkta reklamēšanā un pārdošanā.

Dalība apmācībās ir bez maksas.

Neformālās apmācības organizē izglītības – uzņēmējdarbības kontaktpunktu komercdarbības speciālisti sadarbībā ar Rēzeknes novada pašvaldību.

Apmācību vieta — Nautrēnu vidusskolas dienesta viesnīca.

Dalībniekiem jāiesūta aizpildīta pieteikuma anketa uz e-pastu sanita.zunda@rezeknesnovads.lv. Apmācību nolikums un pieteikuma anketa pieejama www.rezeknesnovads.lv

Informācijai: Guntis Klīdzējs 25748078 Sanita Zunda 25740422


Griškānu pagasta pārvaldes adrese:

Sekojiet līdzi notikumiem arī šeit:

  • Facebook Social Icon
  • Facebook Reflection

Centrālā iela 27, ciems Sprūževa, Griškānu pagasts, Rēzeknes novads, LV-4641

Tel: + 371 64640431

E-pasts: info@griskani.lv

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now