RĒZEKNES NOVADA JAUNATNES DIENA OZOLMUIŽĀ


Rēzeknes novada jaunieti!

Vasara rit pilnā sparā, bet nedēļas darba dienās garlaikojies?

Otrdien, 19.jūnijā plkst. 12:00 tev ar draugiem ir jābūt Ozolmuižas pagasta sporta laukumā, lai kopīgi ar citu pagastu jauniešiem sportiskā un radošā gaisotnē pavadītu nu jau astoto Rēzeknes novada Jaunatnes dienu - draudzību stiprinošās, ūdens pilnās un jautrās "Ozolmuižas H2O" spēlēs!

“Ozolmuižas H2O” sporta spēlēs varēsi saņemt spēka, adrenalīna, ūdens kūres un sadraudzēties kopā ar komandas biedriem tādās disciplīnās kā “ŽEPERKLEPERS”, “PLĒVĀRTS”, “KASTĪKASTĪ”, “BEISPLĒSIS”, “MUIŽAS ROSOLS”, “YOLO” u.c.

Sporta spēlēs varēsi arī pārbaudīt savus spēkus individuālajās disciplīnās “STREET PANNA 1x1” un “FOKUSNĪKS”, pavadīt brīvo laiku spēlējot volejbolu vai atmiņā joprojām esošos kvadrātus, izbaudīt emociju karuseļa iespējas un tikt pie sen kārotā hennas tetovējuma.

Ja jutīsies izsalcis, neuztraucies, jo būs arī silta zupa un pīrādziņi, bet pēc tam – desertā – būs kvasa dzeršanas un pīrādziņu ēšanas sacensības.

Lai jaunatnes diena paliktu atmiņā uz ilgu laiku, varēsi bliezt selfiju mākslinieces Viktorijas Grappas dizainētajā foto stūrītī.

Piesaki savu komandu 6 cilvēku sastāvā (3 jaunieši + 3 jaunietes, vecumā no 12-20 gadiem) līdz 17. jūnijam, sūtot pieteikumu uz e-pastu: janis.saudins@saskarsme.lv. Sīkāka informācija pa tālr.: 25922018.

Mēs tevi jau gaidām!

Rēzeknes novada jaunatnes dienu atbalsta: Ozolmuižas pagasta pārvalde, kebabnīca “Ausmeņa Kebabs”, tirdzniecības centrs “Sjuzanna” un biedrība "Austrumlatvijas radošo iniciatīvu centrs”.


Griškānu pagasta pārvaldes adrese:

Sekojiet līdzi notikumiem arī šeit:

  • Facebook Social Icon
  • Facebook Reflection

Centrālā iela 27, ciems Sprūževa, Griškānu pagasts, Rēzeknes novads, LV-4641

Tel: + 371 64640431

E-pasts: info@griskani.lv

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now