GRIŠKĀNU PAGASTA JAUNATNES CENTRS "JOLO" SVIN 2 GADU JUBILEJU ĪSTA ROKENROLA ATMOSFĒRĀ


17.martā plkst 17.00 Griškānu pagastā pulcējās jaunieši no Rēzeknes novada Kaunatas, Maltas, Ozolmuižas, Verēmu, Bērzgales un Nautrēnu pagastiem, lai atzīmētu vienu svarīgu notikumu Griškānu pagasta un arī Rēzeknes Novada mērogā - Griškānu pagasta jaunatnes centram "JOLO" aprit 2 gadi kopš tas tika izveidots.

Vietējie jaunieši parūpējās par to, lai šis vakars būtu lielisks katram, kurš ieradās uz šo pasākumu, jo lieliska mūzika īsta rokenrola noskaņās, spēles, konkursi, balvas un draudzīga atmosfēra lika smaidīt visa pasākuma garumā. Deju grīda Griškānu pagasta Kultūŗas namā šoreiz bija īpaši "karsta". Griškānu pagasta jauniešiem piebiedrojās arī viņu lielais palīgs, Griškānu pagasta jaunatnes lietu speciālists Igors Isupovs, kurš kopš paša jaunatnes centra "JOLO" izveidošanas brīža ir kopā ar Griškānu pagasta jauniešiem, lai palīdzētu viņiem mācīties, gūt pieredzi, pilnveidoties un veidot saliedētu komandu.

Pasākuma gaitā jaunieši no citiem pagastiem rādīja savus priekšnesumus par godu JOLO un pasākuma tematikai – Rokenrolam. Protams, pasākums neiztika bez apsveikumiem un šoreiz to bija daudz. Vietējie jaunieši atzīst, ka tas bija ļoti patīkami, ka arī citu pagastu jaunieši parūpējās par patīkamiem pārsteigumiem, par kuriem ir vēlme priecāties un smaidīt .

Tā kā JOLO ir pavisam jauns, Griškānieši sprauž jaunus nākotnes izaicinājumus un mērķus, lai arvien vairāk būt atpazīstamiem Rēzeknes Novadā un būt lietderīgiem savam pagastam un novadam kopumā.

Jaunatnes lietu speciālists Igors Isupovs


Griškānu pagasta pārvaldes adrese:

Sekojiet līdzi notikumiem arī šeit:

  • Facebook Social Icon
  • Facebook Reflection

Centrālā iela 27, ciems Sprūževa, Griškānu pagasts, Rēzeknes novads, LV-4641

Tel: + 371 64640431

E-pasts: info@griskani.lv

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now