GRIŠKĀNU PAGASTA JAUNIEŠU KRĀŠŅĀ DEJU IZRĀDE "MICHAEL JACKSON SHOW"


Kādā no aukstajām februāra sestdienām (24. februārī) Griškānu pagastā notika interesants pasākums - deju šovs "Michael Jackson Show", kas veltīts popmūzikas karalim Maiklam Džeksonam, kura dziesmas sildīja un iedvesmoja daudzu cilvēku sirdis un prātus visā pasaulē. Šo īpašo koncertu organizēja, paši arī uzstājās, jaunieši no Griškānu pagasta jauniešu centra JOLO.

Kāpēc popmūzikas karalis Maikls Džeksons? Uz šo jautājumu jaunieši atbildēja, ka tas ir lielisks piemērs, kā ar iedvesmu, degsmi un neatlaidīgu darbu ir iespējams piepildīt kvēlākos sapņus. Tā ir iespēja gūt pārliecību par saviem spēkiem, savstarpēju cieņu un draudzību, veidojot saliedētu komandu.

Sagatavošanās darbs tika uzsākts jau janvāra sākumā, kad ik pārvakarus tika apgūta deju horeogrāfija, tika slīpēti deju soļi. Sākums nebija viegls; tas tika uztverts kā izaicinājums - tik īsā laikā sagatavot kvalitatīvu deju šovu, kur dejas izpildīs vietējie jaunieši, kam nav skatuves pieredzes. Pasākuma laikā jaunieši parādīja savu varējumu no labākās puses. Stundu garā priekšnesumā JOLO jaunieši uz Griškānu pagasta kultūras nama skatuves nodejoja deviņas popmūzikas karaļa Maikla Džeksona kompozīcijas, kā "JAM", "The drill", "They don`t care about us", "Smooth Criminal", "Thriller", "Beat it", "The way you make me feel", "The earth song", "Black or white". Pateicoties piesaistītajam skaņu un gaismu operatoram, pasākums bija vēl krāšņāks, nekā sākumā cerēts.

Jauniešiem bija liels gandarījums, kad Griškānu pagasta kultūras nama apmeklētāji uzstāšanos novērtēja ar ovācijām, vēl jo vairāk - pēc koncerta uz skatuves kāpa Griškānu pagasta pasākumu organizatore Ināra Daugule, kura pasniedza balvas un teica atzinīgus vārdus, savukārt Griškānu pagasta pārvaldes priekšsēdētājs pozitīvi novērtēja jauniešu centra JOLO darbību: ir jūtams, ka Griškānu pagastā aug un pilnveidojas lieliski cilvēki, kuri vēlas būt personības un radīt ko vērtīgu Griškānu pagastam un Rēzeknes novadam.

Griškānu pagasta jaunatnes lietu speciālists Igors Isupovs


Griškānu pagasta pārvaldes adrese:

Sekojiet līdzi notikumiem arī šeit:

  • Facebook Social Icon
  • Facebook Reflection

Centrālā iela 27, ciems Sprūževa, Griškānu pagasts, Rēzeknes novads, LV-4641

Tel: + 371 64640431

E-pasts: info@griskani.lv

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now